INFO: +420 572 646 121 | ou@obec-banov.cz

Sportovní den v Bánově

19. června 2024 | Bánov

Nadpis článku

Sportovní den v Bánově : soupisky startujících připraveny, medaile čekají na své majitele

V sobotu odpoledne 22.června se koná Sportovní den pro žactvo ZŠ Josefa Bublíka v Bánově.
Soutěž pořádají Tělocvičná jednota Sokol Bánov a Obec Bánov. Sraz účastníků a jejich podporovatelů je ve 14 hodin na víceúčelovém venkovním hřišti, samotné hry začínají ve 14:15 hodin. Do soutěže se přihlásilo celkem 58 žákyň a žáků. A protože je připravena kolekce celkem 39 medailí, je velká šance, že většina přihlášených si domů odnese nějaký ten cenný kov. Soutěžit se bude v kategorii jednotlivců i družstev. Účastníci jsou rozděleni celkem do čtyř věkových skupin : 1.-2. třída, 4.-5. třída, 6.-.7. třída, 8.-9. třída.
U jednotlivců se soutěží ve čtyřboji – sprint, běh, skok do dálky a hod medicimbálem.
Družstva u mladších (1.-5. třída) soutěží v přehazované a přetahované lanem, u starších pak ve volejbale a basketbal streetu. Nadto se u starších ještě hraje stolní tenis – Amerika.

Věřím, že počasí nám bude přát a tak se přijďte v sobotu odpoledne podívat na sportovní zápolení žactva Základní školy v Bánově.

Za pořadatele
Stanislav Vranka

Fotogalerie 2 fotek

Sledujte nás i na sociálních sítích